RU

Мільярди тютюнової імперії Кауфмана. Названа виручка "Тедісу"

28.11.2019, 16:20
Мільярди тютюнової імперії Кауфмана. Названа виручка
Борис Кауфман

Обіг найбільшого дистриб'ютора тютюнових виробів, компанії "Тедіс" Бориса Кауфмана складе за підсумками 2019 року 60 млрд грн. Про це в інтерв'ю LIGA.net повідомив генеральний директор компанії Тарас Корніяченко. "У цьому році ми очікуємо виручку приблизно у 60 млрд грн. Це трохи менше, відсотків на 9-10, ніж у минулому році. Причина в скороченні тютюнового ринку в цілому", - сказав він.

Крім того, Корніяченко уточнив, що тютюнова продукція займає 95% у портфелі дистрибуції "Тедісу". "Крім того, ми продаємо товари, супутні тютюну: сірники, запальнички, й інші товари", - уточнив він.

Частка "Тедісу" в дистрибуції сигарет, за словами Корніяченка, становить 60%.

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Нагадаємо, 10 жовтня АМКУ оштрафував на 6,5 млрд грн чотирьох найбільших виробників тютюнових виробів в Україні за монополізацію ринку компанією Тедіс Україна. Зокрема штраф отримали Філіп Морріс, Джей Ті Інтернешнл, Імперіал Тобако Продакшн і Брітіш Амерікан Тобако (Прилуки). Виробники мають намір оскаржити штраф у суді. Крім того, компанії загрожує нова справа від АМКУ.

  • Детальніше про те, що порушили виробники та дистриб'ютор сигарет, читайте тут. Про розміри штрафу написано тут.
  • У грудні 2017 року АМКУ визнав компанію Тедіс Україна монополістом та оштрафував на 430 млн грн. Як офшор Кауфмана домагався скасування штрафу, описано в матеріалі.
"Тедіс Україна" (раніше ТОВ Торгова компанія "Мегаполіс-Україна") - найбільший дистриб'ютор сигарет в Україні. Регіональна мережа компанії складається з 35 регіональних структурних підрозділів. Компанія зареєстрована на чотири кіпрські компанії: Мегаполіс Юкрейн Інвестмент Лімітед, Ебромар Індастріз Лімітед, Лідертано Холдінгс Лтд і Пласідо Холдінгз Лімітед. Основний бенефіціар компанії бізнесмен Борис Кауфман.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини