RU

Microsoft збирається повністю змінити інтерфейс Office: відео

23.07.2020, 15:00
Microsoft збирається повністю змінити інтерфейс Office: відео - Фото
Концепція нового дизайну Microsoft 365

Корпорація Microsoft продемонструвала радикальну концепцію графічного інтерфейсу для офісних програм з пакету Office - Microsoft 365, яка буде реалізована через рік або два. Про це розповів віце-президент із дизайну та досліджень Microsoft Джон Фрідман.

З програм пакета зникне класичний інтерфейс часів Office 2007. Звичну багатьом користувачам верхню частину інтерфейсу Microsoft замінять на спрощену панель інструментів, наповнення якої буде адаптуватися до того, що в даний момент робить користувач. Її можна буде розміщувати в будь-якому зручному місці на екрані для швидкого доступу. У верхній частині вікна Office з'явиться панель пошуку, а також диспетчер команд.

Фрідман зазначив, що відмова від класичного дизайну вікон Word та інших програм пакета Office на користь адаптивної переміщуваної панелі дозволить користувачеві менше відволікатися на пошук потрібних пунктів меню. Це дасть йому можливість сконцентруватися на контенті, над яким він працює. У компанії вважають, що поточна варіація панелі управління Office зручна тільки для настільних комп'ютерів, і необхідно адаптуватися під різноманітність гаджетів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Інтерфейс отримає нове кольорове оформлення. Зокрема, якщо зараз заголовок вікна Office забарвлюється в певний колір залежно від того, яку програму запущено - Word, Excel чи іншу, то в новій оболонці цього не буде. Альтернативу вже обрано - в заголовку буде відображатися лише іконка програми.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини