RU

Microsoft припинить підтримку Windows 10 у 2025 році

14.06.2021, 19:30
Microsoft припинить підтримку Windows 10 у 2025 році - Фото
Анонс нової Windows від Microsoft

14 жовтня 2025 року  Microsoft припинить підтримку Windows 10 – трохи більше, ніж через 10 років після першого представлення операційної системи. Microsoft  розкрила дату виходу Windows 10 з експлуатації на оновленій сторінці життєвого циклу підтримки для ОС.

Microsoft уперше анонсує припинення підтримки Windows 10, зазначає Thurrott. Такий хід може бути ще одним натяком на те, що 24 червня компанія представить нову ОС – Windows 11.

Корпорація готує спеціальний захід, присвячений Windows, щоб представити "наступне покоління" ОС на наступному тижні. Захід розпочнеться об 11:00 за східноєвропейським часом, а на запрошенні зображено вікно, що утворює тінь із контуром, який виглядає як цифра 11. Окрім того, Microsoft анонсувала нову ОС в 11-хвилинному відео минулого тижня.

У новій ОС буде повністю перероблено призначений для користувача інтерфейс і Магазин Windows. Також Microsoft працює над чимось під кодовою назвою "Сонячна долина", що компанія назвала "радикальним візуальним оновленням Windows".

Спочатку Microsoft зобов'язалася підтримувати Windows 10 протягом 10 років, разом з тим вихідну дату закінчення основної підтримки було призначено на 13 жовтня 2020 року. Ми ще не перебуваємо на етапі розширеної підтримки Windows 10 – періоду, коли Microsoft не додає нові функції в ОС, а лише виправляє помилки і питання безпеки.

  • Про те, що Microsoft представить оновлену Windows уже 24 червня стало відомо на початку червня.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини