RU

Microsoft купує Nuance за $19,7 млрд: що за компанія і чому так дорого

12.04.2021, 21:00
Microsoft купує Nuance за $19,7 млрд: що за компанія і чому так дорого - Фото
Джерело: Microsoft

Корпорація  Microsoft повідомила про придбання Nuance Communications, лідера в області програмного забезпечення для перетворення мовлення на текст. Сума контракту склала $19,7 млрд,  йдеться на сайті компанії.

У повідомленні про угоду Microsoft заявила, що хоче збільшити свою присутність у сфері охорони здоров'я, де Nuance досягла успіху – у неї понад 10 000 великих b2b-клієнтів у цій сфері і саме ця база заохотила Microsoft викласти таку суму.

Генеральний директор Nuance Марк Бенджамін залишиться в компанії і буде у підпорядкуванні Скотта Гатрі, виконавчого віцепрезидента Microsoft, який відповідає за хмарні технології і ШІ.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

У Nuance є низка продуктів, зокрема Dragon Dictate – споживчий та бізнес-продукт для перетворення тексту на мовлення. Він бере участь у розпізнаванні мовлення, чат-ботах і обробці природної мови, особливо в охороні здоров'я, куди намагається потрапити розробник Windows зі своїм Microsoft Cloud for Healthcare.

Операція вже була схвалена радами директорів обох компаній. У Microsoft очікують, що угоду буде закрито до кінця цього року за умови стандартного нагляду з боку регулюючих органів та затвердження акціонерами Nuance.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини