RU

Microsoft дозволила працівникам виконувати роботу з дому постійно

09.10.2020, 21:24
Microsoft дозволила працівникам виконувати роботу з дому постійно - Фото
Працівникам Microsoft дозволено виконувати роботу з дому постійно

Компанія Microsoft представила внутрішню інструкцію щодо "гібридного робочого місця", щоб забезпечити більшу гнучкість у роботі навіть після відкриття офісів у США, повідомляє The Verge з посиланням на внутрішні розпорядження компанії.

Компанія дозволить працівникам вільно виконувати роботу з дому менше 50% робочого часу, або повністю перейти на віддалену роботу з дозволу менеджера. Працівники у віддаленому режимі позбудуться свого офісного робочого місця, але за бажання зможуть користуватися спільним простором в офісі Microsoft.

Працівникам також буде дозволено переїхати в інше місто країни і можливо навіть переїхати за кордон, якщо формат віддаленої роботи дозволить без проблем виконувати свої обов'язки. Microsoft буде відшкодовувати витрати на домашній офіс, але витрати на переїзд залишаються за працівником.

Дистанційна робота не передбачена для співробітників hardware-лабораторій, дата-центрів і працівників з очним навчанням.

  • 26 травня Google виділила працівникам по $1000 на придбання устаткування для віддаленої роботи.
  • 27 липня компанія Google ще на рік продовжила віддалений режим роботи для 200 000 своїх працівників по всьому світу.
  • 7 вересня CEO Netflix Рід Гастінгс заявив, що не бачить плюсів у віддаленій роботі. Гастінгс вважає, що після завершення пандемії компанії повернуться до роботи в офісах, проте з чотириденним робочим тижнем.
Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини