RU

"Ми будуємо, вони руйнують": Зеленський розкритикував роботу Укртрансбезпеки

19.08.2020, 16:50
Фото: president.gov.ua

Президент  Володимир Зеленський  під час поїздки в Запорізьку область доручив Міністерству інфраструктури перезавантажити Державну службу з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), а також установити на дорогах 50-80 комплексів автоматичного вагового контролю. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Ми знаємо про велику проблему - ми будуємо, а "товариші" з Укртрансбезпеки - не всі, але в цілому - вони руйнують. Через те, що не контролюють перевантажені перевезення, особливо зараз, у період сільськогосподарських робіт. І ці вантажівки розбивають нові, сучасні дороги, які зараз ремонтують", - сказав президент.

Він заявив, що міністерству інфраструктури доручено перезавантажити Укртрансбезпеку.

"Як тільки людський фактор піде з дороги - все з дорогами буде добре. Тому поставлено завдання запровадити автоматичну систему перевірки та фіксації вантажів. Вона буде - шість "пілотів" ми вже зробили біля Києва", - зазначив президент.

За його словами, планується закупити і встановити 50-80 комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю.

"Я думаю, що тільки тоді це буде реформа. Коли Укртрансбезпека, і поліція, і Служба безпеки, які зараз допомагають, підуть з дороги і не будуть цим займатися", - зазначив Зеленський.

За його словами, через відсутність довіри до Укртрансбезпеки було прийнято тимчасове рішення про залучення до габаритно-вагового контролю на дорогах представників СБУ та Національної поліції. Також, як тимчасовий захід було впроваджено обмеження у зв'язку з температурним режимом: коли температура повітря досягає 28 градусів - вантажівка зупиняється в будь-якій місцевості на будь-якій ділянці дороги.

Читайте також: Розбір | Чиновники з великої дороги: Аваков зважить далекобійників, а Зеленський зробить їм боляче

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини