RU

Меркель: Зникнення євро призведе до падіння Європи

31.01.2011, 11:45
Меркель: Зникнення євро призведе до падіння Європи - Фото
201d8f6612d7d3435d83d7906dc5074d.jpg

Меркель: Зникнення євро призведе до падіння Європи

Зникнення євро призведе до падіння Європи. Про це попередила у п'ятницю канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи перед делегатами Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

"Євро - це наша валюта і, якщо євро пастиме, Європа пастиме. Тому ми будемо продовжувати захищати євро, і у цьому немає сумнівів", - сказала А.Меркель, яку цитує ПРАЙМ-ТАРС. Водночас вона наголосила, що потрібно бути реалістами, а керівники європейських країн повинні бути солідарні у своїй рішучості спільно подолати проблеми, передусім, великих накопичених державних боргів. "Немає кризи євро, це переважно боргова криза", - сказала німецький канцлер.

А.Меркель назвала позитивною ту обставину, що Франція наразі очолює Групу двадцяти, оскільки "порядок денний, який тут представив французький президент, заснований на правильних моментах". Ніколя Саркозі, виступаючи на пленарному засіданні форуму, запевнив, що "пані Меркель і я сам ніколи не дамо провалля євро". "Євро це не просто валюта, це ще і питання економіки, ідентичності (європейців)", - пояснив Н.Саркозі.

Глава німецького уряду помітив, що не впевнена, що світові лідери і, зокрема глави країн "двадцятки", повністю засвоїли уроки кризи. "Те, що ми зробили, ще не досить", - сказала А.Меркель. На її думку, для недопущення нової світової і фінансової кризи необхідно сфокусуватися на валютних системах, зробивши їх більш стійкими, завершити Дохійський раунд перемовин з лібералізації світової торгівлі і уникнути спекуляцій на ринках сировинних товарів.

Ангела Меркель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини