RU

Мережа аптек, 62 ТЦ і завод кормів. Герега озвучив плани з розвитку "Епіцентру"

25.09.2020, 09:25
Мережа аптек, 62 ТЦ і завод кормів. Герега озвучив плани з розвитку
Колаж - Liga.net

Власник компанії "Епіцентр-К" Олександр Герега протягом найближчих років має намір купити мережу зі 100-200 аптек. Про це він повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна". Перша аптека вже відкрита у Вінниці, але інвестицій, які Герега готовий витратити на аптечний бізнес, він не розкриває.

Також компанія, за словами Гереги, готова відкрити в Україні ще 50 ТЦ Епіцентр в районних центрах і 12 центрів оптимального формату у великих містах.

Гендиректор "Епіцентр-К" Петро Михайлишин додав, що компанії цікаві також для купівлі ділянки під будівництво торгових центрів. "Ми плануємо і надалі заходити в районні центри. Крім того, розглядаємо великі міста", пояснює він. Також у планах компанії будівництво заводу з виробництва кормів. Крім цього, одна з цілей компанії наростити земельний банк в агросекторі. Річні інвестиції Михайлишин оцінює в $300 млн.

Михайлишин повідомив, що за останній рік компанія перформатувала дитячий магазин Епік, планується переформатування магазинів косметики Мон Шері, а також відкриті п'ять центрів видачі замовлень інтернет-магазину epicentr.ua.

"Епіцентр" найбільший будівельний ритейлер на українському ринку. У 2019 сукупний товарообіг ТОВ Епіцентр К склав 54,8 млрд грн, Нової Лінії 6,3 млрд грн. Володіють компанією Олександр і Галина Гереги. Компанія також розвиває аграрний напрямок через компанію Епіцентр-Агро. Вона працює в Україні з вересня 2015 року в Черкаській, Хмельницькій, Київській, Тернопільській та Вінницькій областях. Бенефіціарами компанії через венчурний фонд Оферент є Галина і Олександр Гереги. Офіційно агрокомпанія Герег називається Агрохолдинг 2012, але Гереги вживають назву Епіцентр Агро.

Мария Бровинская
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини