RU

Мельник задоволений динамікою зростання с/г в Україні

24.06.2008, 15:30

У сільському господарстві України, за підсумками 5 місяців 2008 року, зберігається загальна позитивна динаміка зростання. Зокрема, 0,2% зростання в сільському господарстві за вказаний період показують динаміку розвитку тих галузей, що формують валову продукцію. Про це заявив сьогодні на прес-конференції Міністр агропромислової політики України Юрій Мельник.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за його словами, це, насамперед, зростання за рахунок галузі тваринництва. Зростання переважно відбувалося на сільськогосподарських підприємствах і склало 7,7%, в харчовій промисловості - 7,5%.

"Обсяг робіт, який ми для себе планували зробити - абсолютно виконаний. Майже 27 млн. га землі, згідно з планом на 2008 рік, засіяні, оброблені і перебувають під наглядом. У низці регіонів вже починаються роботи зі збирання урожаю", - зазначив Міністр.

Загалом, за словами Ю. Мельника, в Україні 15,6 млн. га було засіяно зерновими культурами, з них 8 млн. – озимими культурами, минулого року під урожай 2008, а також 7,6 млн. га – ярими культурами.

Серед чинників, які, на його думку, стимулювали посівну кампанію цього року, і сформували структуру посівних площ, це, передусім, ринкові чинники. "Зокрема, це зміна кон'юнктури світового ринку, це ті виклики і шанси, які нам продемонстрував світовий ринок сільськогосподарської продукції, в тому числі ринок зерна", - повідомив Міністр.

Досьє на Юрія Мельника >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини