RU

Медведєв просить Україну поквапитися із зоною торгівлі СНД

27.06.2012, 17:19
Медведєв просить Україну поквапитися із зоною торгівлі СНД - Фото
Дмитро Медведєв (фото - ЕРА)
Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв пропонує Україні завершити всі процедури, необхідні для вступу в силу договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД. Про це він заявив на відкритті дев'ятого засідання комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Медведєв уточнив: "Важливим є завершення процедур, необхідних для вступу в силу договору про зону вільної торгівлі в СНД, який був підписаний в минулому році в Петербурзі. Ми розраховуємо, що остаточна ратифікація цього документа усіма учасниками сприятиме розвитку гарних економічних відносин".

Нагадаємо, в квітні цього року прем'єр-міністр Микола Азаров обіцяв, що угода про зону вільної торгівлі з країнами СНД буде ратифікована. Однак, додав він, процес ратифікації є досить тривалим і може займати від двох до трьох років. "Договір для нас вигідний. Він відкриває нам можливість роботи на ринку країн співдружності ... Це ємний, великий ринок, який для нас становить більше третини нашого товарообігу. Тому цей договір буде ратифікований. Тому всьому свій час", - підкреслив український прем'єр.

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини