RU

Медведєв: частково членства України в МС не буде

18.03.2013, 13:12
Медведєв: частково членства України в МС не буде - Фото
Дмитро Медведєв (фото - ЕРА)
Приєднання України до Митного союзу в форматі 3 +1 неможливо. Таку думку висловив сьогодні прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на нараді з віце-прем'єрами, передає ІТАР-ТАРС.

"Очевидно, що членом Митного союзу і майбутнього Євразійського економічного союзу може бути лише така держава, яка прийняла і ратифікувала всі документи Митного союзу і Економічного союзу, - підкреслив Медведєв. - Все інше - це не членство, це може бути статус спостерігача, це що -то інше".

Голова уряду РФ додав, що "наші українські друзі люблять поміркувати на тему приєднання 3 плюс 1 і так далі. 3 плюс 1 - не буде, або все, або нічого"

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович розраховує найближчим часом знайти сумісний з міжнародними зобов'язаннями України секторальний формат відносин з Митним союзом. Янукович підкреслив, що зараз ведеться пошук формату співпраці з МС. "Україна може приєднатися до тих секторальних положень МС, які не суперечать нашим міжнародним зобов'язанням, зокрема, правилам СОТ", - сказав президент.

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини