RU

Медведєва радують відносини з Україною

26.04.2011, 18:25
Медведєва радують відносини з Україною - Фото
d5e76d49ae9ca9288c622621707a56eb.jpg

Медведєва радують відносини з Україною
Відносини України і Росії вийшли із кризи - як міжособистісної, так і економічної. Про це заявив Президент РФ Дмитро Медведєв під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем у державній резиденції "Залісся".

Як повідомляє прес-служба Президента України, зокрема, Д.Медведєв зазначив, що тем для обговорення у сторін більш ніж досить. За словами Д.Медведєва, йдеться як про нові проекти, так і поточні проблеми, які необхідно знімати.

Щодо двостороннього порядку денного відносин України і Росії, "вона, як завжди, насичена", констатував .Д.Медведєв.

"І одне абсолютно точно: наші відносини вийшли із кризи - як міжособистісної, так і економічної", - зазначив Президент РФ.

Переконливим свідченням цього він назвав істотне зростання товарообігу між двома країнами. "Але це не означає, що у нас не залишилося питань для обговорення. Команди працюють.... Російська делегація готова до всебічного обговорення", - наголосив Д.Медведєв.

У свою чергу, Президент України подякував своєму російському колезі за участь у Чорнобильських програмах. "Росія як наш сусід, партнер, друг бере у цьому участь. Це дуже важливо... Тому величезне вам дякую", - сказав В.Янукович.

"Є питання, за якими ми просунулися вперед дуже сильно", - констатував також В.Янукович. Президент України, зокрема, нагадав, що товарообіг між Україною і РФ зріс майже до $42 мільярда, фактично з $15 мільярдів у 2009 році. "Це - головний підсумок", - зазначив він.

"У нас ще дуже багато питань, які ми повинні з вами спільно вирішити", - резюмував глава Української держави.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини