RU

Медведєв пояснив Києву, як заробити знижку на газ

15.08.2011, 17:26
Медведєв пояснив Києву, як заробити знижку на газ - Фото
339dd27616f17afc36bddb0408c19030.jpg

Медведєв пояснив Києву, як заробити знижку на газ
Компанія Білтрансгаз може бути повністю поглинена Газпромом до кінця року. Про це йшла мова сьогодні на зустрічі президента Росії Дмитра Медведєва з головою правління Газпрому Олексієм Міллером.

Як повідомляє прес-служба Кремля, Міллер доповів Медведєву, що угода про купівлю Білтрансгазу перебуває на стадії "високого ступеня готовності". "У цей час ми провели з нашими білоруськими колегами перший раунд переговорів з купівлі 50% Білтрансгазу. У високій мірі готовності знаходиться проект міжурядової угоди про купівлю Білтрансгазу, а також контракт на корпоративному рівні про купівлю ще 50% цієї компанії", - сказав Міллер.

Також він розповів, що у вересні планується почати переговори з білоруськими колегами і до кінця року вийти на підписання нового контракту про поставки російського газу до Білорусі (термін діючого контракту завершується 31 грудня 2011 року). "Звичайно, це (купівля Білтрансгазу, - ред.) створює трохи інші умови перебування Росії, Газпрому на білоруському ринку, і при підготовці контракту, я вважаю, правильно також це враховувати", - зазначив Медведєв, говорячи про газові знижки Мінську в разі купівлі білоруського монополіста Газпромом.

Нагадаємо, ВАТ Газпром з 2010 року є власником 50% акцій ВАТ Білтрансгаз.

Раніше Міллер повідомив, що Газпром готовий співпрацювати з Україною так само як з "білоруськими друзями". Про це російське керівництво заявило після зустрічі з українською делегацією на чолі з паливним міністром Юрієм Бойком.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини