RU

Медведєв назвав головну проблему для Росії у 2010 році

28.12.2009, 16:43

Президент Росії Дмитро Медведєв назвав проблемою номер один для країни у 2010 році безробіття. Про це він зазначив на засіданні Ради законодавців.

"На рівні федерального центру ми проблемою займаємося, регіони також повинні займатися безробіттям. Це проблема номер один", - заявив Д. Медведєв якого цитує ПРАЙМ-ТАРС.

"Нинішній рік був важким, і майбутній буде явно нелегкий", - зазначив Д.Медведєв, звернувши увагу представників регіональних законодавчих зборів на необхідності займатися проблемою безробіття. Він нагадав, що для вирішення цього питання на федеральному рівні "прийнято ряд непоганих рішень". "Але цього замало, треба виявляти творчі здібності", - порадив Д.Медведєв.

Він наголосив, що нинішня криза так влаштована, що динаміка безробіття має досить пролонгований характер: незважаючи на те, що економіка зростає, кількість робочих місць "досить довго буде великою проблемою".

"Ваш обов'язок - швидко і кваліфіковано займатися програмами зайнятості", - звернувся Президент РФ до представників законодавчих зборів.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини