RU

Медвєдєв: Українські пропозиції по газу не містять конкретики

03.09.2011, 22:58
Медвєдєв: Українські пропозиції по газу не містять конкретики - Фото
439d79c8e5a62f75c1bd17fb3b4c6817.jpg

Медвєдєв: Українські пропозиції по газу не містять конкретики
Президент Росії Дмитро Медвєдєв заявив українським партнерам, що вважає передані йому пропозиції української сторони з газової проблеми неконкретними. Про це повідомила журналістам в суботу прес-секретар глави російської держави Росії Наталія Тімакова.

Як передає Інтерфакс-Україна, відповідаючи на питання журналістів відносно бесіди президентів Росії і України в рамках самміту СНД в Душанбе, Тімакова повідомила: "По моїй інформації, окремої робочої зустрічі не відбулося, з ініціативи російської сторони Дмитро Медведев і Віктор Янукович обмінялися думками на полях самміту".

"Російський президент звернув увагу українських партнерів на те, що ті пропозиції, які були передані російському уряду і про які йому докладено, не містять конкретики", - повідомила прес-секретар.

При цьому, підкреслила вона, "в Москві вважають, що діючий договір між двома країнами повністю визначає і істотні умови газової співпраці". "Він підлягає безумовному виконанню і не може бути переглянутий в односторонньому порядку. Росія готова відстоювати свою позицію за договором в будь-якій судовій інстанції і буде діяти суворо з положеннями цього документа", - сказала прес-секретар президента РФ.

За її словами, російська сторона вважає, що "українські партнери повинні повністю і належним образом виконувати контрактні зобов'язання, включаючи умови про ціну поставок навіть у разі реорганізації української компанії Нефтегаз. "Вважаємо неприйнятним маніпуляції реорганізаційний процедурою для того, щоб виправдати односторонню відмову від існуючої угоди. Будь-які внутрішньодержавні рішення України не повинні впливати на виконання міжнародних зобов'язань. У іншому випадку це може спричинити важкі наслідки для економіки України", - підкреслила Тімакова.

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що Україна не допустить якого-небудь тиску в ході газових переговорів з Росією.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини