Медіагрупи відключили безкоштовні канали на супутнику

29.01.2020, 18:28
Медіагрупи відключили безкоштовні канали на супутнику - Фото
Фото: depositphotos.com

Всього медіакомпанії закодували 22 телеканали

Медіагрупи StarLightMedia, 1+1 media, Медіа Група Україна й Inter Media Group закодували супутниковий сигнал своїх основних телеканалів 28 січня о 23:59 повідомляє Telekritika.

Загалом були закодовані 22 телеканали:

1+1, 2+2, ТЕТ, Бігуді, Плюсплюс (1+1 media);
Новий канал, ICTV, СТБ, Оце, М1, М2 (StarLightMedia);
Інтер, НТН, К1, К2, Піксель, Enter-фільм, Мега, Zoom (Inter Media Group);
Україна, НЛО TV, Індиго TV (Медіа Група Україна).
На супутниковому сигналі телеканалів Медіа Групи Україна розміщено повідомлення про кодування з посиланням на безкоштовний номер і довідкову інформацію на сайті каналів. Зображення в супутниковому ефірі каналів StarLightMedia відсутнє повністю.

На супутниковому сигналі каналів Inter Media Group, крім повідомлення про кодування, є посилання на безкоштовний телефон для детальної інформації. Три канали 1+1 media також дають посилання на довідкову інформацію на сайті, а також контактний номер.

При цьому 1+1 media не буде кодувати супутниковий сигнал телеканалу УНІАН на час перехідного періоду - поки абоненти безкоштовного супутникового телебачення не зроблять свій вибір. Міжнародна версія телеканалу 1+1 - канал 1+1 international не буде кодуватися системою Verimatrix.

У Inter Media Group залишається відкритим сигнал міжнародній версії каналу Інтер - канал Інтер+. МГУ тримає два відкритих сигнали новинного каналу Україна 24 на супутниках Astra 4a і HotBird 13, який розпочав супутникове мовлення 20 січня.

  • Усе найголовніше, що потрібно знати про кодування супутника, читайте тут.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам