RU

Майже 800 тис. сімей звернулися за субсидіями на послуги ЖКГ

24.09.2010, 12:05

На сьогоднішній день за отриманням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 792 тис. 200 сімей. У Кабміні чекають різкого зростання кількості призначених субсидій у жовтні.

Як заявив Міністр праці і соціальної політики Василь Надрага, відповідаючи на питання народних депутатів у парламенті, до початку опалювального сезону населення споживає невеликий обсяг газу, та їх витрати на оплату житлово-комунальних послуг ще не перевищують рівня, після якого сім'я дістає право на субсидію (10% для пенсіонерів і 15% для працівників).

"Отже, найбільшої кількості звернень ми чекаємо у жовтні-листопаді. За прогнозними розрахунками науково-дослідного інституту Міністерства праці, кількість одержувачів субсидій протягом опалювального періоду 2010-2011 років буде коливатися у межах від одного до двох із половиною мільйонів сімей", - сказав Міністр праці і соціальної політики, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Надрага також нагадав, що уряд зробив крок назустріч тим громадянам, які дістануть право на оформлення субсидії тільки з початком опалювального сезону. Згідно з рішенням Кабміну від 8 вересня цього року, управління соціального захисту на місцях можуть нараховувати субсидії на опалювальний сезон за заявами, які були подані громадянами ще у серпні-вересні цього року. Отже, вдруге подавати документи на субсидії їм не доведеться.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини