RU

Майнери загрожують протестом через поновлення в мережі Ethereum, яке знизить їх дохід

11.03.2021, 11:15
Майнери загрожують протестом через поновлення в мережі Ethereum, яке знизить їх дохід - Фото
Ethereum (Фото: ЕРА)

Майнери Ethereum, які виступають проти поновлення EIP-1559, в знак протесту 1 квітня перенаправлять свої обчислювальні потужності на один Майнінг-пул — Ethermine протягом 51 години. Про це  пише РБК.

Мета цієї акції не атакувати мережу, а показати, що такі атаки можливі.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Майнери хочуть отримати 51% від загального хешрейту мережі, щоб мати достатню потужність для внесення односторонніх змін до протоколу Ethereum.

Оновлення EIP-1559 планують впровадити в мережу Ethereum в липні поточного року. Зміни покликані знизити рекордні комісії, які викликані високим навантаженням на блокчейн.

Розробники Ethereum хочуть повністю змінити систему нарахування комісій всередині мережі. Частина комісій, які зараз майнери отримують як оплату за обробку транзакцій, буде спалюватися. Через це дохід майнерів може впасти вдвічі. Найбільший майнінг-пул Ethereum Sparkpool (24% хешрейту) відразу виступив проти поновлення EIP-1559, в той час як пул F2Pool (11% хешрейту) підтримав прийдешні зміни.

Ethereum – платформа для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі блокчейну, що працюють на базі розумних контрактів. Реалізована як єдина децентралізована віртуальна машина. Платформа була запропонована засновником журналу Bitcoin Magazine Віталієм Бутеріним в кінці 2013 року, запущена 30 липня 2015 року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини