Майже нуль. Федрезерв США вдруге за місяць знизив ставки

16.03.2020, 12:11
Майже нуль. Федрезерв США вдруге за місяць знизив ставки - Фото
Голова ФРС США Джером Павелл (Фото: ЕРА)

Центробанк США намагається боротися з ризиками для економіки в зв'язку з поширенням коронавірусу

Федеральна резервна система США знизила ставки до цільового діапазону від 0% до 0,25% і заявила, що найближчим часом розширить баланс мінімум на $700 млрд для протистояння наслідкам розповсюдження коронавірусу. Про це пише Reuters.

"Комітет розраховує зберегти цей цільовий діапазон до тих пір, поки не буде впевнений, що економіка витримала останні події і знаходиться на шляху до досягнення максимальних цілей щодо зайнятості і стабільності цін", - йдеться в повідомленні ФРС.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Основна кредитна ставка знижена на 150 базисних пунктів до 0,25%, щоб спонукати банки використовувати вікно термінового кредитування. Депозитарні установи можуть запозичувати кошти з цього дисконтного вікна на періоди до 90 днів, з попередньою оплатою і відновленням позичальником на щоденній основі.

ФРС також заявила, що підтримає банки США, які почали використовувати буферний капітал, накопичений після фінансової кризи 2008 року, і знизить норми обов'язкових резервів до 0% з 26 березня.

Відзначається також, що ФРС спільно з великими іноземними центробанками також знизила ціни на свої лінії свопів, щоб спростити надання доларів фінансовим установам. Зокрема, ФРС, Європейський центральний банк і центробанки Канади, Англії, Японії і Швейцарії створили лінії обміну.

Читайте російською: Почти ноль. Федрезерв США второй раз за месяц снизил ставки

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы