RU

Майдан "звільнив" Азарова та його команду

25.11.2010, 12:50
Майдан
bab7f23f637927cfbb619018bb289548.jpg

Майдан "звільнив" Азарова та його команду
Пікетувальники на площі Незалежності проголосували за відставку Прем'єр-міністра Миколи Азарова, Віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, глави Держкомпідприємництва Михайла Бродського і Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проголосувати учасникам акції запропонував глава Союзу підприємців Одещини Василь Кулініч, виступаючи з трибуни. Він зазначив, що організатори акції прислухалися до вчорашньої рекомендації співробітників МВС не економити на дорозі у Київ. "Ми сьогодні приїхали на "Автолюксах", "Гюнселах" (рейсові автобуси, - ред.), на поїздах.., - сказав він.

В.Кулініч також наголосив, що, судячи з реакції Міністра внутрішніх справ на події, що відбуваються, пікетувальникам потрібно вимагати не тільки відставки Прем'єр-міністра М.Азарова, Віце-прем'єра С.Тігіпка, глави Держкомпідприємництва М.Бродського, але і главу МВС А. Могильова. "Щоб все було легітимне", він запропонував проголосувати за вето на Податковий кодекс, а потім за відставку перерахованих членів уряду. Майдан підтримав його пропозицію одностайно.

Нагадаємо, сьогодні на мітингу на площі Незалежності вже зібралося декілька тисяч осіб. Станом на 10:00 площа перед монументом Незалежності практично заповнена, учасники акції, які підходять пізніше, розміщуються вже по інший бік Хрещатику. 22 листопада вранці на площі Незалежності підприємці почали акцію протесту проти Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою 18 листопада. Активісти вимагають, щоб Президент України ветував документ.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини