RU

Майдан сказав, коли розійдеться по оселях

01.12.2010, 14:10
Майдан сказав, коли розійдеться по оселях - Фото
4d93d65e1750fb700afd9e03175ea620.jpg

Майдан сказав, коли розійдеться по оселях
"Податковий Майдан" розійдеться тільки після того, як Податковий кодекс буде скасовано і почнеться робота над проектом нового документа, який буде введено у дію з 2012 року. Про це повідомив на прес-конференції представник національної координаційної ради Володимир Дорош.

"Місто свободи" стоїть і стоятиме доти, поки ми не пересвідчимося у тому, що... після повного вето на Податковий кодекс ми можемо почати процес нормальної координації груп представників національної координаційної ради підприємців України... які будуть уповноважені на ведення конструктивного діалогу зі створення нового проекту Податкового кодексу", - сказав В.Дорош, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Дорош також наголосив, що підприємці наполягають на тому, щоб держбюджет-2011 формувався на старій податковій базі.

Він повідомив, що черговий масовий мітинг відбудеться на Майдані у четвер, 2 грудня, для того, "щоб влада зрозуміла, що вона нас не заговорила, ми готові до конструктива, ми готові до діалогу, ми готові до партнерських відносин, але ми хочемо, щоб все було чесно і прозоро. Ми хочемо бути впевненими, що йде правильний діалог, підприємці бачать свою перспективу в цьому діалозі... І тільки за таких умов ми будемо готові ставити питання про можливості згортання наметового містечка. Але це у нинішніх умовах, на наш погляд, буде нешвидко".

Нагадаємо, вчора перед вильотом в Астану Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу. За словами Прем'єр-міністра Миколи Азарова, ветувати прийнятий парламентом Податковий кодекс було спільним рішенням Президента і Кабінету Міністрів.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини