RU

Майдан чекає близько 20 тисяч мітингувальників

02.12.2010, 10:55
Майдан чекає близько 20 тисяч мітингувальників - Фото
1db09ea539ddd59447dd3d0aba281abe.jpg

Майдан чекає близько 20 тисяч мітингувальників

Незважаючи на сильний мороз і сніг сьогодні на площі Незалежності у Києві проходить чергова акція протесту представників малого і середнього бізнесу проти Податкового кодексу. Станом на 09:30 зібралося більше однієї тисячі мітингувальників.

Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ один із координаторів акції Володимир Дорош, загалом сьогодні в акції можуть взяти участь до 20 тисяч осіб. За його словами, мета сьогоднішньої акції - продемонструвати владі незмінність позиції мітингувальників.

"Ми відкриті до діалогу з владою, але водночас ми не підемо ні на які поступки, і нам не потрібні подачки з їхнього боку. Ми будемо дивитися лише на конкретні кроки. Перший крок - це вето. Але тепер це довести до кінця. Необхідно щоб уряд поніс відповідальність за те, що довело країну до нового Майдана. Наступним кроком має стати відставка цього уряду", - додав В.Дорош.

Нагадаємо, 1 грудня урядова робоча група і представники малого бізнесу, працюючи за спрощеною системою оподаткування, підписали Меморандум про узгодження спільних дій щодо внесення змін до Податкового кодексу.

У свою чергу, частина представників страйкарів проти Податкового кодексу назвала підприємців, які підписали "податковий" Меморандум з Кабінетом Міністрів, коллаборантами.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини