RU

Мавроді оголосив про створення нової піраміди МММ-2012

31.05.2012, 13:36
Мавроді оголосив про створення нової піраміди МММ-2012 - Фото
Сергій Мавроді (фото: sergey-mavrodi.com)
Засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді оголосив про плани ввести обмеження на виплати грошей вкладникам МММ-2011 і створення нової піраміди МММ-2012, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Вводиться режим "спокою" на два тижні до 15 червня. Оскільки паніка дуже масштабна, за ці два тижні рішучий перелом навряд чи відбудеться, то після скасування режиму спокою будуть введені обмеження на виплати, причому досить жорсткі. Інакше просто відразу все зметуть, і все одно грошей на всіх не вистачить", - підкреслив Мавроді.

При цьому він повідомляє, що "з цього моменту створюється нова піраміда МММ-2012, стара не закривається, тобто обидві піраміди - стара і нова, МММ-2011 і МММ-2012 - будуть функціонувати відтепер паралельно".

Як пояснюється в повідомленні, нова піраміда буде надавати допомогу вже діючій і створюється для того, "щоб стару витягти". "Чи буде допомагати нова піраміда старій? Природно. Для цього-то, власне, вона і створюється, але лише в рамках тих витрат, які мали місце бути і в старій піраміді і яких у новій не буде, перш за все це стосується реклами" , - підкреслюється на сайті.

Нагадаємо, днями в ЗМІ з'явилася інформація, що МММ-2011 впала.

МММ-2011 - проект, про який на початку 2011 року заявив Сергій Мавроді, засновник сумно відомої фінансової піраміди МММ. Її жертвами, за різними даними, стали від 10 до 15 мільйонів чоловік. Учасникам нового, "електронного", проекту МММ-2011 раніше була обіцяна прибутковість 20% в місяць, а пенсіонерам - 30%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини