RU

Мавроді подякував Азарову за піар МММ

10.10.2011, 14:52

Засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді заявив, що після негативних відгуків з боку влади про піраміду в його структурі почався "сплеск" нових українських вкладників, передає ТСН.

"Серед українських учасників, до речі, сплеск останнім часом - після виступу вашої влади. Судячи з усього, негативні відгуки вашої влади - найкраща реклама. Особливо почався сплеск після того, як ваш прем'єр відчитав піраміду. Ось добре б ще і президент висловився, тоді, напевно, в МММ вся Україна дружно вступить", - заявив Мавроді.

Він також розповів, що зараз в МММ вкладників під два мільйони, українців серед них - приблизно третина. Суми, які вкладають, приблизно тисяча доларів в середньому.

Крім того, зі слів махінатора, в МММ є вже учасники з багатьох країн.

"Практично по всьому світу. Розвивається все дуже швидко, осередки зараз є в усіх країнах світу. Але в основному - так, це Росія, Україна, Білорусь, Казахстан. Поки так. Це цілком зрозуміло, тому що я "російською розмовляю". Європейські ЗМІ: не чули - почують", - впевнений Мавроді.

Нагадаємо, нова фінансова піраміда Мавроді працює в Україні без ліцензій і дозволів. Тобто у випадку розвалу всієї системи, поскаржитися обдуреним вкладникам буде нікому.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини