RU

МАУ звільняє 900 співробітників. Що ще зміниться після рестарту польотів

28.05.2020, 16:29
МАУ звільняє 900 співробітників. Що ще зміниться після рестарту польотів - Фото
Фото: прес-служба МАУ

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) почала процес скорочення 900 співробітників через закриття авіасполучення у зв'язку з коронавірусом. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Зараз менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів для скороченню витрат і генерування доходів від разових рейсів. Наша мета - зберегти компанію і ключовий персонал, зокрема льотний. На превеликий наш жаль, істотне зниження обсягів діяльності авіакомпанії спричинило вимушене скорочення 900 високопрофесійних співробітників МАУ", - наводяться слова президента МАУ Євгенія Дихне.

У компанії підготували стратегію відновлення польотів. Відповідно до неї, на початковому етапі рестарту - до квітня 2021 року - перевізник планує виконувати міжнародні середньомагістральні point-to-point рейси, здатні демонструвати високе завантаження без підтримки транзиту, а також відновити внутрішні рейси.

На другому етапі, після нормалізації трафіку, планується відновити мінімальну міжнародну мережу.

Виконання далекомагістральних рейсів відновиться не раніше квітня 2021 року. Відповідно, далекомагістральний флот буде скорочено до цього часу.

МАУ повідомила ще про низку змін для клієнтів: про "спрощення тарифної політики", зменшенні ємності салонів бізнес-класу, впровадженні на сайті сервісу, який дозволить пасажирам самостійно вносити зміни в бронювання.

Читайте також: Відновлення авіасполучення: що важливо знати пасажирам. Рекомендації "Борисполя"

Читайте також: В авіації вводять нові правила. Чи готові ви до польотів? Тест

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини