МАУ скорочує рейси і закриває ряд маршрутів

25.10.2019, 13:59
МАУ скорочує рейси і закриває ряд маршрутів - Фото
Фото: МАУ

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) заявила про значне скорочення польотної програми і закриття частини маршрутів з 16 листопада.

"Скорочення програми польотів обумовлено необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії і повернення її в зону беззбитковості", - йдеться в заяві на сайті компанії.

Через збитковість авіакомпанія скасує рейси до Риги, Мінську, Амману і Пекіну. Частота польотів середньомагістральними маршрутами з Києва до Європи та Азії буде скорочена до одного разу на день.

Виняток становитимуть лінії з Києва до Лондона і Вільнюса, де польоти будуть виконуватися два рази на день, а також маршрути з Києва до Стамбулу, Тель-Авіву і Тбілісі, де рейси будуть виконуватися кілька разів на день.

"Частотність польотів між Києвом і Брюсселем, Копенгагеном, Стокгольмом, Краковом і Мадридом зросте до щоденної", - відзначили в МАУ.

На внутрішніх напрямках скорочення частоти польотів торкнеться рейсів з Києва до Херсона, Запоріжжя та Івано-Франківська. Польоти на цих маршрутах будуть відбуватися щодня, а не два рази на день, як зараз.

Всі рейси в Європу з Києва будуть вилітати в проміжку 09:30 - 10:30 і прилітати назад до Києва в проміжку 17:30 - 18:30.
Рейси до Каїру, у Дубай, Анкару, Ізмір, Єреван, Баку і Тегеран будуть виконуватися в нічний час з вильотом із Києва в проміжку 20:00 - 21:00 і прильотом до Києва в проміжку 7:30 - 8:45.

Далекомагістральна програма МАУ також буде змінена. Крім припинення польотів із Києва до Пекіна авіакомпанія знизить до трьох рейсів на тиждень частотність на лінії Київ-Бангкок.

"Такі зміни вступлять в силу з 16 листопада і будуть діяти аж до створення урядом України ефективного рішення щодо створення рівних конкурентних умов для українських та іноземних перевізників при виконанні рейсів з обльотом території Російської Федерації", - заявили в МАУ.

При цьому число рейсів з Києва до Торонто навпаки зросте з двох до трьох на тиждень, а рейсів Київ-Делі - до п'яти на тиждень.
Змінюється також розклад рейсів Київ-Нью-Йорк. Виліт з Києва переноситься на 11:30, приліт до Києва - на 16:20 відповідно.

  • У 2018 році збитки МАУ склали 2,7 млрд грн, що в 8,9 рази більше ніж минулого року (304,51 млн грн).
  • Співвласник МАУ Арон Майберг вважає, що збитки МАУ багато в чому обумовлені прорахунками держполітики в авіаційній галузі. За його словами, за 5 років авіакомпанія переплатила $216 млн через необхідність обльоту повітряного простору Сходу України, Криму і території РФ, високі акцизи на авіаційне паливо і завищені ставки на аеронавігаційне обслуговування.

Читайте російською: МАУ сокращает рейсы и закрывает ряд маршрутов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса