RU

Маскарад і плагіат. 1+1 і ТРК Україна подають зустрічні позови. Звинувачення – піратство

08.10.2020, 19:34
Маскарад і плагіат. 1+1 і ТРК Україна подають зустрічні позови. Звинувачення – піратство - Фото
Фото: скриншот із відео шоу The Masked Singer, сезон1/Youtube

Група  1+1 media звернеться до суду з наміром захистити честь і ділову репутацію після поширення  ТРК Україна інформації про, нібито незаконне використання формату, взятого за основу для шоу Маскарад. Про це повідомляється в офіційній заяві групи, яку опубліковано на сайті tsn.ua.

"У відповідь на заяву з некоректним і голослівним твердженням, яку ТРК Україна розповсюдила 6 жовтня 2020 року, 1+1 media інформує про намір захистити в суді честь і ділову репутацію телеканалу 1+1 і групи в цілому", –йдеться в заяві.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Група 1+1 вважає, що закиди про, нібито "піратську поведінку", є образливими й необґрунтованими. Прямі звинувачення в плагіаті й інші безапеляційні і категоричні звинувачення, не підтверджені рішенням суду, кидають тінь на репутацію каналу 1+1 та 1+1 media.

Заяву 1+1 media зробила після того, як ТРК Україна опублікувала свою заяву про підробку каналом 1+1 формату шоу The Masked Singer, права на адаптацію якого телеканал Україна придбав у компанії Fremantle навесні 2020 року.

"ТРК Україна, як правовласник формату The Masked Singer на території України вважає, що піратська поведінка телеканалу 1+1 порушує законні права та інтереси телеканалу Україна. Питання про порушення прав ТРК Україна буде передано до суду", – йдеться в заяві телерадіокомпанії.

В 1+1 стверджують, що в основі шоу Маскарад лежить формат шоу Mysteries In The Spotlight.

"Нагадуємо, що шоу Маскарад є адаптацією румунського формату Mysteries In The Spotlight, який телеканал 1+1 придбав у власника, компанії Antenа TV Group", – зазначено в заяві групи.

Після заяви 1+1 media, PR-директор Медіа група Україна Лєна Шрамко на своїй сторінці у Facebook опублікувала заяву компанії Fremantle, яка є дистриб'ютором формату The Masked Singer.

"Ми відверто розчаровані діями 1+1. Незважаючи на запевнення, які вони надали нам і власнику формату The Masked Singer МВС, про те, що вони будуть виробляти оригінальну версію Mysteries In The Spotlight, цілком очевидно, що насправді шоу, яке вони зробили, набагато ближче до The Masked Singer, ніж до Mysteries In The Spotlight", – йдеться в повідомленні.

З ініціативи ТРК Україна і дистриб'ютора Fremantle суперечку про формати шоу буде передано на розгляд Міжнародної організації визнання і захисту форматів FRAPA.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини