RU

Маск оголосив конкурс на кращу технологію проти зміни клімату: призовий фонд $100 млн

08.02.2021, 18:41
Маск оголосив конкурс на кращу технологію проти зміни клімату: призовий фонд $100 млн - Фото
Фото: EPA

Засновник компаній Tesla і SpaceХ Ілон Маск направив $100 млн до фонду X Prize Foundation. Ці гроші підуть на виплати учасникам конкурсу, які мають знайти рішення проблеми глобального потепління, пише  Bloomberg.

Гроші отримає той, хто зможе винайти кращу технологію уловлювання вуглекислого газу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Прийом заявок почнеться в День Землі, 22 квітня. Три переможця буде названо для отримання трьох окремих призів – $50 млн, $20 млн і $10 млн – в один і той же день 2025 року.

Учасникам конкурсу, протягом чотирьох років, необхідно знайти практичний спосіб для відділення вуглекислого газу з атмосфери й води, а також подальшої його ізоляції від оточення. Планується, що за допомогою створеного способу стане можливим видаляти одну тонну вуглекислого газу на добу з подальшим масштабуванням до гігатонн. Тобто, технологія може допомогти в боротьбі з глобальним потеплінням.

"Ми шукаємо не теоретичний, а реальний спосіб, що може допомогти всьому людству. Вуглекислий газ є загрозою подальшого існування нашої цивілізації, тому нам потрібні команди, які зможуть не лише придумати, але й створити реальні системи, що зможуть допомогти знизити рівень вуглекислого газу. Час у цій справі дуже важливий", – зазначає Маск.

Також буде засновано 25 студентських стипендій у суммі $250 000 кожна.

Відбір буде проходити протягом найближчих 18 місяців, більш детальна інформація про конкурс з'явиться 22 квітня цього року.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини