Маркарова відреагувала на сюжет Схем про елітну нерухомість

Маркарова відреагувала на сюжет Схем про елітну нерухомість - Фото
Оксана Маркарова (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)
25.10.2019, 12:30

За її словами, купівля Актив-банку була її бізнес помилкою. Вона заперечує, що нібито володіє елітним будинком на Подолі і фірмою, яка його купила

Міністр фінансів Оксана Маркарова заявляє, що не причетна до елітної нерухомості на Подолі в Києві, яка була в заставі Актив-банку, а також до компанії, що купила її в 2014 році напередодні банкрутства фінустанови.

"Сьогодні шанована мною програма Схеми вийшла з розслідуванням, з якого можна зробити висновок, незважаючи на надані мною коментарі та документи, що приміщення, в якому я давно знімаю офіс для Музею Преси Вахтанг Кіпіані, ніби-то куплене мною. Це не так", - написала Маркарова в Facebook.

Міністр пояснила: "Купівля Актив-банку була моєю бізнес помилкою задовго до приходу на службу. Працюючи в секторі Private equity, я мала відношення до багатьох інвестицій - більшості успішних, але деяких не дуже.

Під час короткого володіння і управління мною банком до березня 2014 року він не був визнаний ні проблемним, ні неплатоспроможним. Всі питання активбанку вже не раз прокоментовано мною, починаючи з 2015 року.

Приміщення на Подолі було продано відповідно до законодавства разом з юридичними компаніями. Я знаю про цей продаж, але не маю до нього жодного відношення, окрім оренди офісу на 6 поверсі. Сподіваюсь що весь цей публічний шум не призведе до потреби шукати нове приміщення для Музею".

Вона також додала, що все майно, що належить їй і чоловікові, вказує в своїх електронних деклараціях, знаючи про "ретельне ставлення НАЗК (Нацагентство з протидії корупції)" до них.

Міністр також запевняє, що готова дати будь-які роз'яснення правоохоронним органам.

"Нова каденція в Мінфіні – нові рослідування. Дуже нагадує 2015 рік. І як і в 2015 році - знову не про Мінфін, а домисли про моє попереднє бізнес життя, але якось дуже забагато за останні 2 місяці", - зазначила Маркарова.

"Принагідно нагадую, що будівля Профспілок куплена однією з компаній, якою я теж володіла 10 років тому, теж не моя", - зазначила вона.

  • У сюжеті Схем стверджується, що Маркарова напередодні банкрутства Актив-банку, співвласником якого вона була, вивела його цінну нерухомість в історичному центрі Києва на свою ж фірму, заплативши в кілька разів менше заставної вартості.

Читайте російською: Маркарова отреагировала на сюжет Схем об элитной недвижимости

Популярне