RU

Малий і середній бізнес виштовхують з економіки, - Лановий

31.08.2012, 15:29
Малий і середній бізнес виштовхують з економіки, - Лановий - Фото
Володимир Лановий
Малий і середній бізнес виштовхують з економіки. Про це в ході Інтернет-конференції  на порталі ЛІГА.net сказав народний депутат від НУНС, екс-міністра економіки Володимир Лановий.

За його словами, сьогодні малий і середній бізнес стає асоціальним, "він не хоче мати стосунки з державними соціальними інституціями, він не хоче платити хабара і він втратив віру в інститути влади".

"Спостерігаємо політичну радикалізацію підприємництва, ворожість і це не на користь суспільству", - зазначив Лановий.

Він нагадав, що всі відомі корпоративні гіганти в світі виростали з малого бізнесу і підприємництва. "А всі імперії, в тому числі і фінансово-олігархічні були зруйновані. І наші олігархи втратять своє майно, тому що вони не здатні його ефективно використовувати", - вважає народний депутат.

Лановий вважає, що Україні потрібно "повернути і малий і середній бізнес в русло декриміналізованих відносин, приструнити фіскальні органи, заборонити несанкціоновані перевірки і арешти, скасувати податковий оброк на підприємців, створити антикорупційну систему, запровадити спеціальне кредитування підприємництва за допомогою механізму гарантованих банківських установ. І нам потрібно спеціальне стимулювання молодіжного підприємництва та розвиток інтернет-економіки. Окреме завдання - посадити олігархів, вони повинні бути відсунуті з поля політичної гри".

Досьє на Володимира Ланового
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини