RU

Мітингувальники перед Кабміном облаяли Тігіпка

02.11.2011, 10:47
Мітингувальники перед Кабміном облаяли Тігіпка - Фото
5b9d416dbcace72f85ff6fe3f2519653.jpg
До присутніх на акції протесту біля Кабінету міністрів чорнобильців вийшов віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тігіпко дозволили взяти мікрофон і звернутися до присутніх. Чиновник сказав, що на 2012 рік прийнято цілу низку заходів, які значно поліпшать ситуацію. За його словами, на 25% всім ліквідаторам та інвалідам піднімається пенсія. Ці слова викликали обурені вигуки натовпу і продовжити говорити віце-прем'єр зміг лише через кілька хвилин.

"Ви можете послухати? Можете чи ні? Або я пішов? Ми набагато збільшили будівництво житла (на цих словах чорнобильці знову почали перекрикувати Тігіпка, - ред.). Не хочете чути, так? Немає питань? Добре, я мовчу про те, що ми зробили. У нас, правда, залишилися ще невирішені питання, переважно по судах", - сказав він.

Тігіпко наголосив, що сьогодні уряд готовий обговорити це питання і запропонував присутнім обрати трьох-чотирьох людей, які погодяться піти на переговори. Після цього Тігіпко знову повернувся до питань пенсій. "Враховуючи те, що ми зробили для всіх 118 тисяч інвалідів-чорнобильців, додавши 25%, середня пенсія такої людини буде 2900 грн. Це вище, ніж середня по Україні. Прожити на 2900 грн. можна. І ви зараз можете мені тут що завгодно говорити, але середня пенсія по Україні - 1205 грн. Тому...", - подальші слова віце-прем'єра заглушило скандування натовпу: "Брехун! Брехун!". Люди почали кричати Тігіпку, щоб він сам спробував прожити на такі гроші. Хвилин десять тривали перепалки між віце-прем'єром і чорнобильцями, які дорікали Тігіпку тим, що їх постійно обдурюють. "Ми вже з тобою 20 вересня домовлялися", - кричали обурені люди.

Після цього віце-прем'єр знову повернувся до будівлі уряду. Журналістам він сказав, що чорнобильці все-таки погодилися вибрати представників для переговорів. На питання, чому не вдається домовитися з людьми, він сказав: "Домовитися з людьми на мітингу неможливо. Люди прийшли, люди кричать, люди обурені".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини