RU

Місія МВФ прибула в Україну завершити дискусію

21.05.2012, 12:58
Місія МВФ прибула в Україну завершити дискусію - Фото
Фото: ЕРА
Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) під керівництвом Крістофера Джарвіса прибула в Україну для завершення дискусій в рамках консультацій 2012 року з статтею IV статуту (зобов'язання щодо валютного режиму). Про це повідомили Інтерфакс-Україна в представництві фонду в понеділок.

Голова департаменту зовнішніх комунікацій Фонду Девід Хоулі в кінці минулого тижня відзначив, що це місія за статтею IV, а не за програмою співпраці з Україною. "Перегляд (програми) для України заморожений", - сказав Хоулі.

Відповідно до існуючої практики, консультації в рамках IV статті статуту МВФ проводяться щорічно.

Глава представництва МВФ в Україні Макс Альєр в середині квітня цього року на Українському інвестиційному саміті констатував, що Україна домоглася прогресу у монетарній та валютній політиці, але він менш відчутний, ніж передбачалося.

Нагадаємо, програма stand-by передбачала виділення Україні щокварталу ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Однак  місія фонду, яка  працювала в березні в Києві, не стала рекомендувати раді директорів МВФ приймати позитивне рішення про виділення чергового траншу для країни. З тих пір Україна вже більше року намагається переконати МВФ виключити питання субсидування цін на природний газ для населення до завершення газових переговорів з Росією.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини