RU

Міноборони відмовилося від проекту ракетного комплексу Сапсан

26.06.2013, 15:50
Міноборони відмовилося від проекту ракетного комплексу Сапсан - Фото
Павло Лебедєв
Міністерство оборони України відмовилося від програми розробки оперативно-тактичного багатофункціонального ракетного комплексу Сапсан. Про це повідомив міністр оборони України  Павло Лебедєв в Кабінеті міністрів.

"Ми відмовилися від програми розробки ракетного комплексу Сапсан через те, що через кілька років підприємство, яке вело цю роботу, витратило понад 200 мільйонів гривень та не видало не те що дослідного зразка, навіть конструкторської документації, - зазначив Лебедєв, якого цитує прес -служба Міноборони.

За словами міністра, за цей час інші підприємства оборонно-промислового комплексу України розробили альтернативні ракети, за деякими показниками краще, ніж Сапсан. "Одне з підприємств у тому або наступному році може виготовити дослідний зразок ракети. Що стосується Сапсана, ця програма закрита через неефективність використання бюджетних коштів, а правову оцінку йому нехай дадуть правоохоронці", - зазначив Лебедєв.

Довідка: Сапсан - український перспективний, багатофункціональний ракетний комплекс, в якому в якості засобів ураження можуть використовуватися оперативно-тактичні ракети, зенітні і протикорабельні. Створювався спільними зусиллями ДП КБ Південне і Південний машинобудівний завод ім. Макарова.

На сьогодні у Збройних Силах України експлуатується лише один тип ракетного комплексу 9К79-1 Точка-У.

Досьє на Павла Лебедєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини