RU

Міноборони хоче розпродати непотрібну нерухомість за 6 млрд.грн.

28.12.2012, 15:38
Міноборони хоче розпродати непотрібну нерухомість за 6 млрд.грн. - Фото
1a1082ba0502dcb68055e800277128a0.jpg
Міністерство оборони України планує отримати до 6 млрд.грн. від продажу нерухомості разом із земельними ділянками. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник міністра оборони Володимир Можаровський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Можаровський зазначив, що однією з проблем реформування Збройних сил залишається питання звільнення армії від непритаманних їй функцій, надлишкової інфраструктури й майна. Таке майно керівництво Міноборони розглядає як додатковий фінансовий ресурс.

"У зв'язку із цим планується врегулювати на законодавчому рівні механізм реалізації нерухомого майна армії разом із земельними ділянками, на яких воно розміщене. Це дасть можливість протягом двох-трьох років отримати додаткові надходження до державного бюджету України в сумі до 6 млрд.грн. Ці кошти можуть бути спрямовані на фінансування програм реформування Збройних сил України, будівництво або придбання житла, вирішення інших соціальних проблем", - сказав він.

В даний час в центрі обліку надлишкового майна ЗСУ налічується близько 28 тисяч одиниць озброєння та військової техніки, понад 93 тисяч найменувань майна. На балансі Збройних сил перебуває 411 вивільнених військових містечок та території, на яких розміщено 6918 будівель і споруд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини