RU

Мінфін не бачить проблем у бюджетній активності Нацбанку

10.10.2012, 13:30
Мінфін не бачить проблем у бюджетній активності Нацбанку - Фото
Юрій Колобов
"Ситуація дуже проста - якщо у НБУ є перевищення доходів над витратами то за законом вони за вирахуванням резервів перераховуються в бюджет", - цитує міністра фінансів Юрія Колобова кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами голови Мінфіну, у Нацбанку резерви сформовані, весь прибуток, який йде - перераховується до бюджету. "Нічого в цьому страшного немає і я б не говорив, що це великі суми. Є роки, коли набагато більше було перераховано в бюджет, ніж зараз", - сказав Колобов.

Нагадаємо, раніше екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник відзначав, що його все більше насторожує "високопродуктивна робота" НБУ. За його словами, якщо за дев'ять місяців цього року митниця збільшила надходження на 13,2%, податкова служба всього на 3,4%, то НБУ перерахував до бюджету в 2,2 рази більше, ніж у січні-вересні 2011 року. "Відсутність доступу суспільства до відповідної інформації не дозволяє говорити про природу таких надходжень. Але наростаюча активність інституту, який може придумувати гроші, не може не турбувати", - відзначав Пинзеник.

Досьє на Юрія Колобова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини