RU

Мін'юст замінить програмне забезпечення держреєстрів

04.10.2013, 15:18
Мін'юст замінить програмне забезпечення держреєстрів - Фото
Дмитро Ворона (фото - facebook.com)
Міністерство юстиції України поміняє програмне забезпечення (ПЗ) державних реєстрів. ПЗ на 100 % буде належати державі. Про це повідомив на прес-конференції голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ворона зазначив, що можливість пошкодження маршрутизації реєстрів була спочатку закладена розробниками ПЗ. "Сьогодні ми дуже серйозно замислюємося над зміною ПЗ і розробників, для того щоб не допустити можливості такого або шантажу або якого-небудь збою в роботі всіх наших держреєстрів. Ми сьогодні виступаємо за те, щоб держава була власником всього ПО яке буде встановлене для ведення всіх держреєстрів", - сказав він.

Чиновник також підкреслив, що поки триває робота на нинішньому програмному забезпеченні і всі процеси контролюються фахівцями мін'юсту та правоохоронних органів. Відповідаючи на питання, коли може бути замінено програмне забезпечення, Ворона зазначив, що це може відбутися в самий найближчий час. "Ми робимо все необхідне , для того щоб перестати користуватися чужим ПЗ", - зазначив він.

Нагадаємо, 1 жовтня, на невизначений термін була припинена робота єдиних і державних реєстрів, які знаходяться у віданні держпідприємства (ДП ) Інформаційний центр Міністерства юстиції. У міністерстві пов'язують проблеми у функціонуванні Єдиних та Державних реєстрів України з результатами аудиту та виявлення причетності ряду бізнесменів та посадових осіб до незаконних дій.

За даними Мін'юсту, сьогодні, 4 жовтня, станом на 11 годину ранку, робота Державної виконавчої та Державної реєстраційної служб повністю відновлена.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини