RU

Мін'юст виділить на ведення держреєстрів 310 млн.грн.

04.11.2013, 11:29
Мін'юст виділить на ведення держреєстрів 310 млн.грн. - Фото
Фото: ЕРА
Міністерство юстиції України 24 жовтня уклало угоду з держпідприємством Інформаційний центр Мін'юсту на ведення державних реєстрів у другому півріччі 2013 року. Вартість угоди склала 309,55 млн.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші  з посиланням на Вісник державних закупівель.

Видання нагадує, що в першому півріччі Мін'юст виділив на ведення реєстрів 316,26 млн.грн. Держінформюст веде 18 реєстрів , у тому числі реєстр прав власності на нерухомість, де реєструються права на об'єкти нерухомості громадян, юридичних осіб.

Угоду на фінансування державних реєстрів у другому півріччі укладено за два місяці до кінця року.

Це сталося після того, як міністром юстиції в липні була призначена Олена Лукаш і вона призначила нове керівництво Інформаційного центру. При цьому було порушено кримінальну справу про розкрадання державних коштів з держпідприємства через схему роялті.

Як повідомлялося, Інформаційний центр за три роки перерахував компаніям Арт-майстер і 3-Т 411 млн.грн. в якості авторської винагороди за те, що вони підтримували роботу державних реєстрів, підлеглих ДП Інформаційний центр.

(Докладніше про ситуацію з держреєстрами і ролі згаданих компаній читайте в матеріалі: Гра на роялті. Хто і навіщо  поклав держреєстри)

У Мін'юсті нарахували $400 млн. збитків від роботи держреєстрів. "Досудовим слідством встановлено, що колишні посадові особи вказаного держпідприємства за попередньою змовою зі службовими особами TOB Арт-майстер і TOB 3-Т розробили схему розкрадання державних коштів, яка полягала в заволодінні коштами, що приходили на рахунки ДП Інформаційний центр за користування послугами Державних і Єдиних реєстрів в період з 2000 по 2013 роки", - заявили в міністерстві.

На сьогодні ведеться кримінальне провадження за фактами розтрати майна ДП Інформаційний центр Мін'юсту і втручанню в роботу комп'ютерних мереж.

Рахунки приватних компаній були арештовані, в їхніх офісах були проведені обшуки. А попередні керівники Інформаційного центру нібито переховується за кордоном.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини