RU

Мін'юст: Робота держреєстрів повністю відновлена

07.10.2013, 16:02
Мін'юст: Робота держреєстрів повністю відновлена - Фото
Фото: ЕРА
Станом на 14:00 7 жовтня 2013 року робота Єдиних та Державних реєстрів відновлена. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

У повідомленні наголошується, що державним підприємством Інформаційний центр Міністерства юстиції створені всі технічні можливості для функціонування всіх реєстрів та їх використання користувачами. Єдині та державні реєстри працюють так само, як вони працювали до 1 жовтня 2013 року.

"Служба безпеки України за результатами проведеної перевірки підтвердила повноту і цілісність Єдиних та Державних реєстрів. У результаті зупинки функціонування державних реєстрів витоку інформації з персональними даними громадян України не відбулося", - сказано в повідомленні.

У міністерстві також зазначили, що роботи з відновлення роботи реєстрів ведуться з 1 жовтня 2013 року. Функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень та Державного реєстру прав на нерухоме майно було відновлено 3 жовтня 2013 року, а повністю - 4 жовтня 2013 року.

Також відновлено роботу Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів, Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

"Із учорашнього дня відновив роботу останній з заблокованих реєстрів - Спадковий реєстр. Як і з іншими реєстрами для оновлення можливості користування цим реєстром необхідно звернутися в службу підтримки відповідних філій ДП Інформаційний центр Міністерства юстиції та безкоштовно отримати необхідне клієнтське програмне забезпечення", - нагадують у Мін'юсті.

Міністерство юстиції зазначає, що інформація в реєстрах збережена в повному обсязі, доступ до реєстрів здійснюється в установленому законодавством порядку.

Детальніше про проблеми з держреєстрами в матеріалі: Гра на роялті. Хто і навіщо поклав держреєстри
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини