RU

Міллер: Росії не потрібні посередники в транзиті газу

15.02.2012, 13:15
Міллер: Росії не потрібні посередники в транзиті газу - Фото
Олексій Міллер (фото: gazprom.ru)
Європі потрібні нові коридори постачання російського газу без транзитних посередників. Про це заявив голова Газпрому Олексій Міллер на нараді з реалізації проекту Південний потік.

Як повідомляє управління інформації Газпрому, учасники наради детально розглянули поточний стан проекту, зазначивши, що графік реалізації Південного потоку строго дотримується. Особливу увагу було приділено виконанню всіх необхідних умов для прискореного початку будівництва газопроводу вже в грудні цього року відповідно до доручення прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна. Було відзначено, що остаточне інвестиційне рішення по Південному потоку буде прийнято в листопаді поточного року.

Міллер затвердив на нараді Статут проекту будівництва Південного потоку. Документ детально регламентує весь обсяг роботи на морській і сухопутній ділянках проекту.

"Ми перейшли в стадію реального будівництва Південного потоку. Без перебільшення можу сказати, що Газпром займається проектом 24 години на добу. Ця аномально холодна зима, яка викликала різке зростання попиту на російський газ в Європі, - ще одне підтвердження того, що Південний потік повинен бути і буде побудований. Європі потрібні нові коридори постачання російського газу без транзитних посередників", - сказав Міллер.

Нагадаємо, у вересні 2011 року відбулося підписання Угоди акціонерів компанії South Stream Transport AG для реалізації морської ділянки проекту. Відповідно до документа частка участі ВАТ Газпром у проекті морського газопроводу складає 50%, італійської ENI - 20%, німецької компанії Wintershall Holding GmbH та французької EDF - по 15%.

30 грудня 2011 прем'єр-міністр РФ Путін дав доручення Газпрому прискорити початок реалізації проекту Південний потік, приступивши до його будівництва вже в 2012 році. 20 січня 2012 Міллер затвердив детальний план заходів, що дозволяє приступити до будівництва газопроводу Південний потік в грудні 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини