RU

Міліції заборонять складати протоколи на торговців

12.01.2012, 16:29
Міліції заборонять складати протоколи на торговців - Фото
24d3fcdec06e3d8f86b7092a39155f1b.jpg
Міліції заборонять складати адмінпротоколи на торговців на ринках і в переходах. Про те, що відповідний законопроект зареєстровано у Верховній Раді, повідомив журналістам представник президента в парламенті, народний депутат Юрій Мірошниченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Мірошниченко повідомив, що ним, а також народними депутатами Володимиром Пилипенком і Валерієм Писаренком внесено законопроект №9637 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень, які регулюють провадження у справах про адміністративні правопорушення".

Він зазначив, що зміни пропонується внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення та до закону про міліцію. Зокрема, пропонується вилучити з повноважень органів внутрішніх справ складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Мірошниченко уточнив, що мова йде про порушення співробітниками торгівлі, громадського харчування, сфери послуг, приватними підприємцями правил торгівлі, законодавства про захист прав споживачів, порушення правил торгівлі на ринках, торгівлю з рук у невстановлених місцях, порушення порядку ведення господарської діяльності, порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витрат, несвоєчасне здавання виторгу, порушення держстандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

Також Мірошниченко зазначив, що після прийняття документа співробітники міліції не повинні будуть забезпечувати дотримання вимог закону у сфері торгівлі та утримання в належному стані вулиць і прибудинкових територій. За його словами, мова йде про боротьбу з корупцією, оскільки ці функції міліції нерідко призводять до корупційних дій.

"Вилучення з повноважень міліції усіх цих можливостей унеможливлять таку корупційну діяльність", - наголосив він.
Мірошниченко зазначив, що контрольні функції у вказаній сфері планується передати органам місцевого самоврядування, а також органам контролю, які створені в результаті адміністративної реформи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини