RU

Міжнародний аудит перевірить діяльність Тимошенко і Януковича

10.03.2010, 14:55

Кабінет Міністрів України прийняв рішення звернутися до Міжнародного валютного фонду (МВФ), Всесвітнього банку і Єврокомісії для проведення аудиту діяльності Національного банку і Кабінету Міністрів за періоди 2006-2007 і 2008-2009 років. Відповідне розпорядження N356-р від 3 березня оприлюднене на урядовому сайті.

"З метою проведення об'єктивної і неупередженої оцінки використання Кабінетом Міністрів України і Національним банком державних коштів і коштів, які надійшли від Міжнародного валютного фонду, вважати необхідним надіслати до Міжнародного валютного фонду, Всесвітнього банку і Європейської Комісії звернення щодо залучення міжнародних експертів до проведення відповідної аудиторської перевірки державних фінансів за 2006-2007 і 2008-2009 рр.", - йдеться у тексті розпорядження.

Міністерству фінансів, Міністерству закордонних справ і Міністерству економіки доручено вжити належних заходів для залучення міжнародних експертів і створення необхідних умов для їхньої роботи.

Нагадаємо, раніше Віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря повідомив, що така ініціатива Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко - це бажання забезпечити максимальну прозорість у питаннях фіскальної і монетарної політики.

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини