RU

Міжбанк починає працювати за новими правилами

22.12.2008, 10:34

Міжбанк починає працювати за новими правилами
Починаючи з 22 грудня, банки зобов'язані проводити валютні операції між собою з 14-00 до 16-00, а з 10-00 до 14-00 - лише зі своїми небанківськими клієнтами. Про це йдеться у постанові Національного банку України N435, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно із нормативним актом, якщо сума купленої банком у своїх клієнтів (крім банків) іноземної валюти не задовольняє потреб інших його клієнтів (крім банків), банк цю суму включає у заявку на участь в Системі підтвердження угод.

У постанові також відзначено, що у разі перевищення встановленого ліміту валютної позиції банк зобов'язаний продати таке перевищення не пізніше наступного банківського дня. У разі неможливості продати вказану інвалюту клієнтам або іншим банкам банк зобов'язаний продати її Нацбанку за офіційним курсом.

Встановлюється, що банки здійснюють валютні операції між собою за узгодженим курсом. Також передбачається, що куплена банком від свого імені під час функціонування Системи підтвердження угод іноземна валюта продається цим банком своїм клієнтам (крім банків) за встановленим курсом.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко заявив, що загальні дії НБУ і Мінфіну призведуть до стабілізації ситуації на валютному ринку. Після цього, Мінфін оприлюднив зміст пакету першочергових заходів із стабілізації ситуації на валютному ринку України.

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини