RU

Між Україною та МВФ є взаєморозуміння, - Мінфін

26.08.2011, 09:42
Між Україною та МВФ є взаєморозуміння, - Мінфін - Фото
d7c096e1e3eb78f76dc7c9a53f26d287.jpg

Між Україною та МВФ є взаєморозуміння, - Мінфін

Візит місії Міжнародного валютного фонду в Україну з метою проведення другого перегляду виконання програми в рамках угоди про стенд-бай і консультацій 2011 року планується у другій половині жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

У міністерстві вважають, що досягнута домовленість про візит місії МВФ в жовтні є "не тільки свідченням взаєморозуміння між Україною і МВФ щодо подальшої співпраці".

У відомстві зазначили, що цей візит також надасть Україні можливість "посилити соціально-економічні реформи на основі рекомендацій, які будуть вироблені місією після проведення оцінки економічної і фінансової політики України за результатами роботи уряду за дев'ять місяців поточного року".

Нагадаємо, спеціальний радник МВФ Девід Ліптон у вівторок в Вашингтоні зустрівся з міністром фінансів України Федором Ярошенко, міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Бойком та заступником голови Національного банку Ігорем Соркіним.

підкреслив важливість ефективної економічної політики і реформ для того, щоб впоратися із затримками і завершити другий перегляд програми", - зазначив Ліптон.

Раніше планувалося, що місія Фонду відвідає Київ з 29 серпня по 9 вересня.

Уряд Азарова: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини