RU

Місія МВФ залишилася задоволена Україною

08.12.2010, 09:40
Місія МВФ залишилася задоволена Україною - Фото
e7d15d54d94f84ed65ad541cc62a1209.jpg

Місія МВФ залишилася задоволена Україною

Місія Міжнародного валютного фонду залишилася задоволена виконанням Україною держбюджету на 2010 рік. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі "5 каналу".

За словами М.Азарова, 20 числа відбудеться рада директорів МВФ, яка буде розглядати одне із питань виконання державного бюджету України. "І дотримання Україною тих домовленостей параметрів бюджету, про яких ми домовилися", - додав Прем'єр.

"Керівник місії сказав, що йому дуже приємно доповісти своєму керівництву, що Україна повністю виконує всі ті параметри бюджету, про які ми домовилися", - зазначив М.Азаров. "Тобто йде з встановленим дефіцитом по року, виконує прибутки бюджету, виконує витрати", - уточнив він.

До того ж М.Азаров наголосив, що представники місії МВФ – це "об'єктивні аудитори, яким немає сенсу говорити мені компліменти".

Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена у липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми становить 2,5 року. Кошти притягуються під ставку 3,5% річних.

Відразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш нового кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд. Другий транш кредиту очікується у грудні, після перегляду Меморандуму про співпрацю. Для отримання другого траншу необхідно виконати всі параметри програми співпраці з МВФ.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини