RU

Місія МВФ вислухала представників українських профспілок

09.11.2010, 13:38

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), що перебуває у Києві в рамках першого перегляду програми "stand-by", 8 листопада провела зустріч з представниками Федерації профспілок України, Конфедерації незалежних профспілок і Всеукраїнського об'єднання солідарності трудящих.

"Ми провели конструктивний обмін думками з представниками профспілок. Ми дійшли згоди в питанні важливості створення умов для стійкого економічного зростання і створення робочих місць з метою поліпшення життя українського народу. Ми детально обговорили необхідність вживання заходів для забезпечення довгострокової стійкості пенсійної системи через параметричні реформи і зусилля у боротьбі з неформальною економікою", - сказав голова місії в Україні Танос Арванітіс, якого цитує УНІАН.

За його словами, також в ході обговорення сторони домовилися про важливість посилення бюджетної політики, що також захищає найбільш вразливі верстви населення.

Нагадаємо, місія МВФ під керівництвом Т.Арванітіса перебуває в Україні для проведення дискусії по першому кредиту "stand-by", схваленому в липні цього року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини