RU

Місія МВФ узгодила перегляд програми з Україною

16.11.2010, 10:40
Місія МВФ узгодила перегляд програми з Україною - Фото
e4efbb50ffc83a98793ac12df75a8865.jpg

Місія МВФ узгодила перегляд програми з Україною

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) узгодила на рівні експертів питання першого перегляду програми з Україною у рамках угоди "stand-by".

"Місія МВФ досягла згоди на рівні експертів з представниками органів влади з питання про завершення першого перегляду програми у рамках угоди "stand-by". Тепер лист про наміри, сформульований урядом і Національним банком України, буде переданий керівництву МВФ. Очікується, що після виконання українською стороною відповідних заходів, Рада директорів до кінця року розгляне питання завершення перегляду програми. Результатом завершення перегляду програми Радою директорів МВФ стане виділення траншу в розмірі 1 млрд. СДР (близько $1,6 млрд.), з яких $1 млрд. надійде на підтримку бюджету", - наводить слова керівника місії МВФ в Україні Таноса Арванітіса прес-служба Фонду.

Т.Арванітіс зазначає, що виконання програми у рамках угоди "stand-by" загалом узгодиться з цілями, сформульованими за програмою. "Усі кількісні показники, які є критеріями ефективності за станом на кінець вересня, були виконані, також забезпечене неухильне просування у впровадженні структурних реформ", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, МВФ у липні цього року прийняв рішення про поновлення співпраці з Україною за програмою "stand by" на $15,5 млрд. Україна вже отримала перший транш на 1,25 млрд.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини