RU

МінЖКГ і Львівська ОМА підписали меморандум

27.05.2010, 09:50

Львівська обласна держадміністрація і Міністерство України з питань ЖКГ сьогодні підписали меморандум про співпрацю з метою вдосконалення, а також підвищення надійності і ефективності функціонування житлово-комунального господарства Львівської області.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, меморандум підписали глава Львівської ОМА Василь Горбаль і Міністр з питань ЖКГ Олександр Попов. Передбачається, що виконання умов меморандуму дасть змогу вирішити питання погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи, що виникли у 2008 році, за бюджетною програмою "Загальнодержавна програма реформування і розвиток житлово-комунального господарства" у сумі 2 млн. 300 тис. грн.

Передбачається, що в 2010 році орієнтовні обсяги фінансування з державного бюджету з енергозбереження, розвитку і реконструкції централізованих систем теплопостачання області становитимуть 7 млн. 734 тис. грн.

Також заплановано фінансування з держбюджету поліпшення водопостачання і водовідводу Львівської області на суму 9,7 млн. грн.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини