RU

Мінюст затвердив порядок реєстрації підприємців через Інтернет

07.09.2011, 10:38
Мінюст затвердив порядок реєстрації підприємців через Інтернет - Фото
a4cec0b5c5ad43c53e10cacb5f6591d7.jpg

Мінюст затвердив порядок реєстрації підприємців через Інтернет

Міністерство юстиції України затвердило порядок державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців через Інтернет. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

Як повідомляє прес-служба Мінюсту, затверджений порядок встановлює загальні принципи надання електронних документів для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з використанням Інтернету. Наказ також регламентує порядок обігу цих документів.

Так, згідно з наказом, для реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця необхідно буде звернутися до державного реєстратора (на сьогодні ці повноваження покладені на Державну реєстраційну службу України), який надасть заявнику доступ до спеціального веб-сайту в Інтернеті. Через веб-сайт можна буде заповнити реєстраційну картку і подати документи, необхідні суб'єкту підприємницької діяльності для реєстрації.

Порядок також передбачає можливість подачі необхідних для реєстрації документів через нотаріуса. У такому випадку документи будуть завірені електронним цифровим підписом нотаріуса.

Згідно з документом, державний реєстратор буде зобов'язаний двічі на день (у першій і другій половині дня) перевіряти наявність нових заяв для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. При цьому заявнику автоматично передається повідомлення, підтверджуючий факт отримання заяви.

Проходження і розгляд представлених документів також можна буде відстежувати в Інтернеті через вказаний сайт.

У разі відмови в проведенні державної реєстрації, заявник отримає про це повідомлення в електронній формі, а також у паперовому вигляді - не пізніше ніж впродовж трьох робочих днів від дня отримання заяви.

У разі реєстрації, замовник отримає про це повідомлення у вигляді електронного документа і на паперовому носії за вказаною заявником адресою.

Підприємництво в Україні: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини