RU

Мінвуглепром планує взяти $1 млрд. у китайського банку

23.04.2010, 09:45

Міністерство вугільної промисловості України обговорює з Державним банком розвитку Китаю (ДБРК) можливість залучення щорічних цільових кредитів під державні гарантії на розвиток і технічне переоснащення державного вугледобувного комплексу. Про це журналістам повідомив міністр вугільної промисловості Юрій Ященко, коментуючи підсумки перемовин Мінвуглепрому з представниками ДБРК 13 квітня.

"Ми зараз відпрацьовуємо кредит банку Китаю $1 млрд. у рік на розвиток вугільної промисловості і пілотні проекти до $100 млн. цього року", - сказав Ю.Ященко, якого цитує УНІАН.

За його словами, кошти кредитів планується направляти на держшахти, які потребують реконструкції і технічної модернізації, і які мають перспективні запаси вугілля.

Кредити планується залучати на строк від 5 до 20 років зі ставкою LIBOR +3,5%.

Міністр уточнив, що пілотні кредити сумарним обсягом до $100 млн., які міністерство розраховує залучити до кінця першого півріччя, планується направити на реалізацію 2-3 проектів. Як пріоритетні розглядаються проекти, які будуть реалізовуватися на шахті ім Димитрова ДП "Красноармійськвуголь" і шахті "Новогродовська" ДП "Селідовуголь".

Юрій Ященко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини