RU

Мінтранс звинувачує "Укрзалізницю" в недостовірності

28.07.2008, 14:58

Прес-служба "Укрзалізниці" розповсюджує недостовірну інформацію в ЗМІ. Так, 18 липня 2008 року прес-службою було надано інформацію, що "Укрзалізниця" майже виконала план щодо закупівлі вантажних вагонів. Водночас, із 4 тис. вантажних напіввагонів, передбачених планом, за I півріччя 2008 року було придбано лише 379. Про це йдеться в офіційному повідомленні Мінтрансзв'язку,текст якого має у своєму розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

У Міністерстві повідомляють, що, за даними адміністрації залізничного транспорту, подальша закупівля вагонів ускладнюється через стрімке зростання цін, і, таким чином, доведеться залучати кредитні програми. "Насправді ж зростання цін можна було передбачити заздалегідь і відреагувати на підвищення своєчасно", - зауважив заступник Міністра транспорту та зв'язку Володимир Бадагов.

Водночас, наголошують у Мінтрансзв'язку, "відповідальність за подальшу закупівлю напіввагонів - пряме виконання господарських функцій "Укрзалізниці" - перекладається на Міністерство", оскільки, за даними залізниці, суми в розмірі 1,2 млрд. грн., яку закладено у фінансовому плані на 2008 рік на придбання 4 тис. вантажних напіввагонів, не вистачить.

"Прес-служба Мінтрансзв'язку висловлює надію, що в подальшому "Укрзалізниця" готуватиме та розповсюджуватиме лише достовірну інформацію, яка відповідає дійсності, а не буде вводити громадськість в оману", - йдеться у заяві Мінтрансу.

Довідка про "Укрзалізницю">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини